Září 2013

Jak to bude s blogem dál?

30. září 2013 v 20:17 | Katty

... Rekonstrukce alias jak to bude s blogem dál ...

úvod: Nepřidávám zde, protože se mi upřímně moc nechce... neodsuzujte mne, říkám pravdu. ;( Chci psát povídky, a, a vytvářet grafiku a laylouty - ikdyž mi to moc nejde :((( nejsem na fanblogy, ale tento blog, a mé affska miluju ;** (zrušila bych tento blog, ale přirostl mi k srdci..neuběhl jediný den, kdybych se nepodívala na KG-TVD. !!!! takže jsem se rozhodla pro změny:
• 001. Založit si galerii fotek - hosting blog.cz - pak dám odkaz ;)
• 002. Doplnit sbívající novinky ohledně theOGs, TVD, a Kat
• 003. Kontrolu affs

PRO AFFS: PROSÍM NESMAŽTE SI MNE!! A OMLUVTE MNE, ŽE NEOBÍHÁM :)
PRO SIMONKA1399: ZAPÍŠU SE DO ZÁPISU AFFSEK, POČÍTEJ SE MNOU ;))

tohle si fakt přečtěte!! klidně i pište názory :)Dear diary :D

18. září 2013 v 17:41 | Katty

Moc se omlouvám, že jsem tu dneska nebyla, měla jsem dlouho školu (a pak spala :D)

Ahojky všichni. Asi jste se zajímali, proč jsem zde nebyla (důvod: ↑↑) ano jsem lenoch a nenávidím školu!!!! :DD
Toto je vlastně zápisek do deníku, nemusíte si to číst, pokud nechcete, ale bych ráda...:
Dneska byl strašný den - abych to zkrátila :D (Já nejsem na ty dlouhý články :D) no a já - usnula :DDD fakt se omlouvám, moc jsem zde chtěla napsat, ale spíš mně dneska odchytly povídky...tak jsem zkusila jednu napsat : NA MY-SECOND-CHANCE.BLOG.CZ - MÉM BLOGU NAJDETE PRVNÍ KAPITOLU - THIS IS LOVE, DAMON. snad jste si aspoň tohle přečetli :))
Edit 20.9.2013: Pápá lásky nebudu tu celý víkend. Jedu k babi. Možná budu na M-S-CH - pokud mi strejda půjčí noťas :) Moc vás miluju, -Katty

Originals - Synopsis - S1 - 1x01

16. září 2013 v 19:12 | Katty
KLAUS MIKAELSON, PŮVODNÍ UPÍRO/VLKODLAČÍ HYBRID SE VRACÍ DO NEW ORLEANS VE SPIN-OFFU TVD - Klaus Mikaelson, původní upíro/vlkodlačí hybrdi se vrátil do kotle nadpřirozena, kterým je French Quarter v New Orleans - město, které tato rodina pomohla před 300 lety založit. Rozhodnut pomoc svému bratrovi, Elijah nechává svou sestru Rebeku v Mystic Falls a následuje Klause. Elijah se poučí o tom, že krásná a rebelská vlkodlačice Hayley - Klausův jednorázový flám - spadla do rukou mocné čarodějnice jménem Sophie Deveraux. Když Sophie prozradí pár život-měnících novinek, Elijah si uvědomí, že Původní rodině mohla být dána druhá šance na lidskost a vykoupení. Nicméně, Klaus je však ale více zaujat nedávným, neočekávaným setkáním s jeho bývalým chráněncem Marcelem, charismatický ale ďábelský upír, který má momentálně úplnou kontrolu nad nadpřirozenými obyvateli New Orleans. Klaus slibuje, že dostane vše co bylo kdysi jeho - moc, město a jeho rodinu.

TVD synopsis - S5 - 5x01

16. září 2013 v 19:11 | Katty |  - TVD » Season 5 - Synopsis
VYSOKÁ ŠKOLA - Po létě užívání si jejího vášnivého vztahu s Damonem a ujišťováním se, že se Jeremy přizpůsobuje po jeho návratu z mrtvých, Elena je nadšená přestěhovat se na kolej na nedaleké Whitmore College s její novou spolubydlící, Caroline. Stále věřící, že Bonnie celé léto cestovala a brzy se k nim připojí, Elena a Caroline jsou překvapené, když studentka jménem Megan se ukáže a sdělí jim, že s nima bude bydlet na koleji. Katherine učiní neočekávanou návštěvu u Salvatorů a prosí Damona o pomoc, teď když je člověk a je ztranitelná ke svým nepřátelům. Matt a Rebekah se vrací do Mystic Falls, po divokém létu v Evropě, kde potkali záhadnou krásku Nadiu. Elena se nemůže zbavit pocitu, že se Stefanem není něco v pořádku, a Silas zděsí svou účastí celé náměstí, na kterém je pořádán večírek 'End of Summer'.


Spoiler Stefan & Elena <3

16. září 2013 v 15:20 | Katty |  - TVD News & Spoilers
Další novinky o Stefanovi a Eleně v The Vampire Diaries, prosím! Ze spoileru minulý týden jsem byla nadšená!
ADAM: Další dobrou zprávou pro tým Stefana! Paul Wesley nedávno řekl , že Stefan věří, že se přes Elenu nikdy nepřenese. "Tento druh lásky bude vždy existovat," přesná slova. Tak, jak se bude udržovat trojúhelník naživu když, jsou Damon a Elena šťastně zamilovaní? Připravte se na to, že Elena a Stefan budou navždy propojeni.

Spoiler Stefan & Katherine

16. září 2013 v 15:19 | Katty |  - TVD News & Spoilers
Jsem tak nadšená z páté série The Vampire Diaries! V novém promu jsme viděli okamžik jak Stefan flirtuje s Katherine. Teď, když je Elena s Damonem, bude mít Stefan oči jen pro Katherine?
Ausiello: Ve skutečnosti, když jste viděli finále dobře, je to Silas a má své oči jen pro Katherine. Ale věřte mi, když vám řeknu, že jeho úmysly vůči lidské Katherine jsou nyní něco co je daleko od romantiky.
Bonus: Do poloviny sezóny se Katherine ocitne v pasti v kryptě s veteránem války v Afghánistánu, starý známý Stefana, který se vrátil domů živý jen díky transfúzi krve upíra - a nyní se ocitne mít vážné problémy, řídící svou touhu po krvi.

Appearances 2013 » Fashion Week in New York

16. září 2013 v 15:16 | Katty |  Appearances - 2013
KG na módní přehlídce značky Alice + Olivia
KG na přehlídce Caroliny Herrera

Rozhovor s Caroline Dries o 5.sérii + photo Stefan & Silas

16. září 2013 v 13:57 | Katty
Vzhledem k veškerým změnám v 5. sérii - ztráta několika zajímavých postav, ukončení střední školy, vysoká škola - co považujete za největší výzvu nové série?
Je to zajímavé, protože se mě na to (ztráta
rodiny Původních) ptalo už mnoho lidí, ale skončili jsme při silném závěru se Silasem, obrovským padouchem, a s Katherine se stal člověk, což je velký posun v našem seriálu. Co se týče padouchů, tak máme více, než jsme chtěli. V seriálu se nám nevytvořilo velké prázdné místo, i když Původní upíři mu dodávaly zajímavé kouzlo. Finále nás posunulo do této nové situace. Pamatuji si konec 1. série, když jsme začali vymýšlet 2. sérii a na konci té první jsme nechali asi 900 000 Cliffhangerů. Společně jsme se posadili a říkali si: "Má někdo nějaký nápad jak dáme všechno dohromady?" Pro 5. sérii jsme toho plánovali hodně. Věděli jsme, že chceme, aby Elena šla na vysokou a to je zcela nový svět. Mohli jsme tedy nechat Původních odejet do New Orleans.


TVD Scan z časopisu TV Guide

16. září 2013 v 13:50 | Katty |  - TVD News & Spoilers
V Mystic Falls se dostane invaze čerstvé krve, hned když se televizní drama začne 3. října vysílát na americké TV stanici CW. Mezi nové obsazení herců patří: Tessa (Janina Gavankar z True Blood), na fotce s Paulem Wesleym, kterou výkonná producentka Caroline Dries popsala jako "krásnou a exotickou, sebevědomou ženu, která přišla do města oživit starou lásku." Mohla by zahořet láskou k Stefanovi? Nebo je to Silas, který zaujal pozici mladšího bratra Salvatore? Kdokoliv však Tessa je "tušíme že s ní bude zábava, ale má v sobě skrytou i zášť," varuje Dries. "Nechcete jí zkřížit cestu."

Spoiler Elena & Katherine

16. září 2013 v 13:47 | Katty |  - TVD News & Spoilers
Julie Plec dala Tv Guide několik novinek o Eleně a Katherine o další sérii:
"Elena jako upír začala nový život ve škole." Říká výkonná producentka Julia Plec. "Ale u Katherine je na tom opačně. Je vidět její zranitelný já, který může být zabito. Takže potřebuje ochranu.
Stejně jako Elena v první sérii. Taky potřebovala ochránit." Říká že to bude sranda.

Spoiler o budoucnosti Damona a Eleny

16. září 2013 v 13:46 | Katty |  - TVD News & Spoilers
Ian Somerhalder a Nina Dobrev sice už ukončili svůj vztah v reálném životě, ale jejich postavy v The Vampire Diaries jsou na tom velmi dobře!

Věci se v této sérii pro Damona a Elenu vyvíjejí velmi dobře a také už asi víte, že i Elena a Jeremy budou žít v domě Salvatorů.

,, Jeremy a Elena se utábořili u Salvatorových doma. Myslím, že to má výhody i nevýhody. Možná máte dívku, ale vlastně jste si vzali i bratra. Je to jakoby se k vám nastěhovala tchýně, "říká Ian pro TV Fanatic.

Jsme si jistý, že by se Jeremymu nelíbilo přirovnání ke staré paní, ale Ian má vlastně pravdu. Není náhodou typická tchýně nepříjemná a nedůvěřivá? Zní to jako vztah Damona a Jeremyho. Ale i tak nakonec Damon bude vždy stát při Jeremym. Důvod je jednoduchý.

,, Damon má chránit Jeremyho. Je to bratr jeho přítelkyně. Pokud se mu něco stane, Damon nebude jen tak přihlížet, "pokračuje Ian.

Pokud jde o budoucnost Damona a Eleny, tak Ian říká, že zatím je vše v pořádku, i když to nebudou mít lehké. Ian říká, že je to kvůli tomu, že oba žijí v Mystic Falls a tam je,, životní prostředí velmi toxické. "

Ian nás varuje, že brzy uvidíme,, odvrácenou "tvář města a také řekl, že žádná postava, nebude dlouho šťastná, protože vlastně pak by to nebylo dramatické." Je nám to líto, ale vypadá to, že Damon a Elenanebudou šťastní až do smrti.