Kat Graham about TVD and new single Power

16. září 2013 v 13:31 | Katty |  - TVD News & Spoilers
Access Hollywood přiměl Kat Graham promluvit o svém novém singlu "POWER" a o novém oblouku Bonnie v The Vampire Diaries 5. sérii!

Access: Takže dobrá zpráva je, že se vrátíš zpět do "The Vampire Diaries":
Kat: Mohu potvrdit, že jsem v nové sezóně a my teď začínáme, kde jsme skončili… Děláme nějaké velké věci. První epizoda je zpět a je opravdu, opravdu skvělá. Jsem moc hrdá na tuto epizodu a nadšená, že lidé budou mít možnost vidět mou práci v něm.

Access: Jaká byla tvoje reakce na skript nad tím, jak zvednout zpět Bonnie Bennett? Co chceš říct o svém návratu? Když Bonnie zemřela a nyní je duch!
Kat: Já jsem opravdu milovala to, co udělala Bonnie, protože je to opravdu zajímavé. Někdy jsem ráda. Co víc si můžu přát? "Dali jí spoustu věcí. Existuje jich pár, které jsou jako, 'Wow! To je určitě to co přijde," ale tento pohled jsem jí dala v první epizodě je to docela geniální. Co chci říct je, že přes linii od začátku až do konce epizody, roku tu je pro Bonnie ještě jedna linka přes, kterou bude schopna komunikovat... mám to ráda, a doufám, že se fanouškům bude líbit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama