Spoiler o budoucnosti Damona a Eleny

16. září 2013 v 13:46 | Katty |  - TVD News & Spoilers
Ian Somerhalder a Nina Dobrev sice už ukončili svůj vztah v reálném životě, ale jejich postavy v The Vampire Diaries jsou na tom velmi dobře!

Věci se v této sérii pro Damona a Elenu vyvíjejí velmi dobře a také už asi víte, že i Elena a Jeremy budou žít v domě Salvatorů.

,, Jeremy a Elena se utábořili u Salvatorových doma. Myslím, že to má výhody i nevýhody. Možná máte dívku, ale vlastně jste si vzali i bratra. Je to jakoby se k vám nastěhovala tchýně, "říká Ian pro TV Fanatic.

Jsme si jistý, že by se Jeremymu nelíbilo přirovnání ke staré paní, ale Ian má vlastně pravdu. Není náhodou typická tchýně nepříjemná a nedůvěřivá? Zní to jako vztah Damona a Jeremyho. Ale i tak nakonec Damon bude vždy stát při Jeremym. Důvod je jednoduchý.

,, Damon má chránit Jeremyho. Je to bratr jeho přítelkyně. Pokud se mu něco stane, Damon nebude jen tak přihlížet, "pokračuje Ian.

Pokud jde o budoucnost Damona a Eleny, tak Ian říká, že zatím je vše v pořádku, i když to nebudou mít lehké. Ian říká, že je to kvůli tomu, že oba žijí v Mystic Falls a tam je,, životní prostředí velmi toxické. "

Ian nás varuje, že brzy uvidíme,, odvrácenou "tvář města a také řekl, že žádná postava, nebude dlouho šťastná, protože vlastně pak by to nebylo dramatické." Je nám to líto, ale vypadá to, že Damon a Elenanebudou šťastní až do smrti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama