Říjen 2013

INFO

27. října 2013 v 20:04 | Katty
Tak fajn, tohle zde musím napsat. Já už takhle nemůžu!! Nestíhám přidávat novinky, ani je vůbec sledovat!! Jediné co mně teď zajímá je rekostrukce M-S-CH!!!! tenhle blog vůbec!! Uvědomila jsem si to, takže to zde píšu: NEMŮŽU, PROSTĚ NE! KONČÍM!! (možná)
Já prostě, to nejde vysvětlit. Né, že bych Kat přestala mít ráda, či TVD nebo T.O. ale já prostě nemám zájem o tenhle blog. Nejsem na fanblogy, to jsem zjistila.

VELKÁ PROSBA PRO AFFS: je to moc velká prosba, ale nemohli byste si mně přepsat na adresu: my-second-chance.blog.cz ??? Já zde novinky už přidávat nebudu. !!!!!


(So much) news :D

16. října 2013 v 20:49 | Katty
Hello carrots :3 Za tenhle týden, nebo dva se odehrálo dost věcí :D jak v mém soukromém životě tak v blogovém :) Musím říct, že mně to docela překvapilo :D Kde bych měla ale začít? *le přemýšlím* Jasně, začneme s novinkama, co se týče blogu, takže:
Nevím jestli je to oficiálně potvrzené, ale bude zde SPOLUADMINKA! Mé skvělé affsko Issie se nabídla (takový výměnný obchod :D) že zde bude přidávat novinky, když zde nebudu, no za něco (to zde nebudu vypisovat, ale řeknu, že jde o blog :)) *le happy* takže to je podle mne skvělá zpráva, ne? :D ještě to není oficiální, ale doufám, že ještě bude chtít, protože já ji samozřejmě beru (můžu to tak napsat? :D)
Další věc, už jsem si konečně založila tu photogallerii, odkaz zde nedám páč *le pracuji na designu pro gallerii* (omluvte mne za to "*le..* ale baví mne to psát :D)
KityKat (Kat Graham - moje přezdívka pro ni :3) konečně :D zvěřejnila video ke klipu "Power" *le šťastná jak bleška* :Dtakže zde bude dost na přidání :D uff, ztrácí se mi blogová nálada :DD
No a se musím pochlubit :D (nemusíte to číst!) 1.6.2014 jedu na 6 dní - tedy do 6.6.2014 - počítá se i ten první den do LONDÝNA! *le umírá* Vlastně nejdříve jedeme autobusem do Německa, kde poplujeme (asi trajektem?) do FRANCIE - konkrétně do Paříže, kde půjdeme na Eifelovku, a tak dále :D přespíme v hotelu (tři hvězdičky asi :D) a pak ráno pojedeme eurotunelem do Londýna!! No a tam na parlament, London Eye, spousta stánků s 1D :D ale taky Oxford, a pak ještě někde. No chápejte mně, já celý život toužím jet nebo letět do Londýna, do Paříže a do New Yorku, a teď můžu letět do dvou zmiňovaných měst!! prostě HAPPY :3 ;3