- TVD News & Spoilers

Spoiler Stefan & Elena <3

16. září 2013 v 15:20 | Katty
Další novinky o Stefanovi a Eleně v The Vampire Diaries, prosím! Ze spoileru minulý týden jsem byla nadšená!
ADAM: Další dobrou zprávou pro tým Stefana! Paul Wesley nedávno řekl , že Stefan věří, že se přes Elenu nikdy nepřenese. "Tento druh lásky bude vždy existovat," přesná slova. Tak, jak se bude udržovat trojúhelník naživu když, jsou Damon a Elena šťastně zamilovaní? Připravte se na to, že Elena a Stefan budou navždy propojeni.

Spoiler Stefan & Katherine

16. září 2013 v 15:19 | Katty
Jsem tak nadšená z páté série The Vampire Diaries! V novém promu jsme viděli okamžik jak Stefan flirtuje s Katherine. Teď, když je Elena s Damonem, bude mít Stefan oči jen pro Katherine?
Ausiello: Ve skutečnosti, když jste viděli finále dobře, je to Silas a má své oči jen pro Katherine. Ale věřte mi, když vám řeknu, že jeho úmysly vůči lidské Katherine jsou nyní něco co je daleko od romantiky.
Bonus: Do poloviny sezóny se Katherine ocitne v pasti v kryptě s veteránem války v Afghánistánu, starý známý Stefana, který se vrátil domů živý jen díky transfúzi krve upíra - a nyní se ocitne mít vážné problémy, řídící svou touhu po krvi.

TVD Scan z časopisu TV Guide

16. září 2013 v 13:50 | Katty
V Mystic Falls se dostane invaze čerstvé krve, hned když se televizní drama začne 3. října vysílát na americké TV stanici CW. Mezi nové obsazení herců patří: Tessa (Janina Gavankar z True Blood), na fotce s Paulem Wesleym, kterou výkonná producentka Caroline Dries popsala jako "krásnou a exotickou, sebevědomou ženu, která přišla do města oživit starou lásku." Mohla by zahořet láskou k Stefanovi? Nebo je to Silas, který zaujal pozici mladšího bratra Salvatore? Kdokoliv však Tessa je "tušíme že s ní bude zábava, ale má v sobě skrytou i zášť," varuje Dries. "Nechcete jí zkřížit cestu."

Spoiler Elena & Katherine

16. září 2013 v 13:47 | Katty
Julie Plec dala Tv Guide několik novinek o Eleně a Katherine o další sérii:
"Elena jako upír začala nový život ve škole." Říká výkonná producentka Julia Plec. "Ale u Katherine je na tom opačně. Je vidět její zranitelný já, který může být zabito. Takže potřebuje ochranu.
Stejně jako Elena v první sérii. Taky potřebovala ochránit." Říká že to bude sranda.

Spoiler o budoucnosti Damona a Eleny

16. září 2013 v 13:46 | Katty
Ian Somerhalder a Nina Dobrev sice už ukončili svůj vztah v reálném životě, ale jejich postavy v The Vampire Diaries jsou na tom velmi dobře!

Věci se v této sérii pro Damona a Elenu vyvíjejí velmi dobře a také už asi víte, že i Elena a Jeremy budou žít v domě Salvatorů.

,, Jeremy a Elena se utábořili u Salvatorových doma. Myslím, že to má výhody i nevýhody. Možná máte dívku, ale vlastně jste si vzali i bratra. Je to jakoby se k vám nastěhovala tchýně, "říká Ian pro TV Fanatic.

Jsme si jistý, že by se Jeremymu nelíbilo přirovnání ke staré paní, ale Ian má vlastně pravdu. Není náhodou typická tchýně nepříjemná a nedůvěřivá? Zní to jako vztah Damona a Jeremyho. Ale i tak nakonec Damon bude vždy stát při Jeremym. Důvod je jednoduchý.

,, Damon má chránit Jeremyho. Je to bratr jeho přítelkyně. Pokud se mu něco stane, Damon nebude jen tak přihlížet, "pokračuje Ian.

Pokud jde o budoucnost Damona a Eleny, tak Ian říká, že zatím je vše v pořádku, i když to nebudou mít lehké. Ian říká, že je to kvůli tomu, že oba žijí v Mystic Falls a tam je,, životní prostředí velmi toxické. "

Ian nás varuje, že brzy uvidíme,, odvrácenou "tvář města a také řekl, že žádná postava, nebude dlouho šťastná, protože vlastně pak by to nebylo dramatické." Je nám to líto, ale vypadá to, že Damon a Elenanebudou šťastní až do smrti.

Kat Graham about TVD and new single Power

16. září 2013 v 13:31 | Katty
Access Hollywood přiměl Kat Graham promluvit o svém novém singlu "POWER" a o novém oblouku Bonnie v The Vampire Diaries 5. sérii!

Access: Takže dobrá zpráva je, že se vrátíš zpět do "The Vampire Diaries":
Kat: Mohu potvrdit, že jsem v nové sezóně a my teď začínáme, kde jsme skončili… Děláme nějaké velké věci. První epizoda je zpět a je opravdu, opravdu skvělá. Jsem moc hrdá na tuto epizodu a nadšená, že lidé budou mít možnost vidět mou práci v něm.

Access: Jaká byla tvoje reakce na skript nad tím, jak zvednout zpět Bonnie Bennett? Co chceš říct o svém návratu? Když Bonnie zemřela a nyní je duch!
Kat: Já jsem opravdu milovala to, co udělala Bonnie, protože je to opravdu zajímavé. Někdy jsem ráda. Co víc si můžu přát? "Dali jí spoustu věcí. Existuje jich pár, které jsou jako, 'Wow! To je určitě to co přijde," ale tento pohled jsem jí dala v první epizodě je to docela geniální. Co chci říct je, že přes linii od začátku až do konce epizody, roku tu je pro Bonnie ještě jedna linka přes, kterou bude schopna komunikovat... mám to ráda, a doufám, že se fanouškům bude líbit.
 
 

Reklama